Mbushës Për Veturë Joyroom- C-M216 Ngjyrë e Zezë

Mbushës Për Veturë Joyroom- C-M216 Ngjyrë e Zezë

Specifikat :

Marka : Joyroom

Modeli : C-M216

Input: 12-24V

Ngjyra : E Zezë

5.10

SKU: 03849 Categories: ,
Support
  • Description
  • Reviews (0)

Description

Përshkrimi i produktit :

Materiali: aliazh alumini + CNC
Modelet 12-24V janë universale, të përshtatshme për veturat e zakonshme si makina, SUV, automjete jashtë rrugës, etj.
Pajisur me 1A, 2.1A teknologji inteligjente me karikim inteligjent të tarifimit të dyfishtë të IC, zbulim inteligjent dhe dalje identifikimi.
Të dy krahët janë të pajisur me burime çeliku inox për të rregulluar në mënyrë efektive çakmakun për të shmangur gungat që shkaktojnë kontakt të keq.
Mbrojtje e shumëfishtë e sigurisë, çip inteligjent i integruar, me mbivendosje hyrëse, mbinxehje, mbingarkesë, anti-statike, mbrojtje nga mbizotërimi, mbrojtje efektive e ndezjes së automjeteve proces i menjëhershëm i qarkut të shkurtër, mbitensionit, dhe rreziqeve të tjera të sigurisë.
Dizajn kompakt, cilësi e lartë

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Mbushës Për Veturë Joyroom- C-M216 Ngjyrë e Zezë”