Printers & Scanners

Price
Size
0.0
Në stok
11000
(Përfshirë TVSH)
+
Shpejtësia maksimale deri në 300 mm/s. USB-160mm/s;USB+Lan/Serial-200mm/s; USB+Lan+Serial-260mm/s; USB+Wifi/Bluetooth-260mm/s
0.0
Në stok
19900
(Përfshirë TVSH)
+
Lloji i printimit: letër termike Shpejtësia e printimit: 150 mm/min Madhësia e karakterit: 9 x 17 ose 12 x 24 Përmasat (W x H x D): 12.9 x 16.3 x 12.8 mm
0.0
Në stok
29000
(Përfshirë TVSH)
+
Mënyra e printimit: letër termike Letër/Gjerësia e printimit: 80 / 72 mm Diametri i letrës: max. 80 mm Shpejtësia e printimit: 250 mm / minutë Prerje letre: prerje e pjesshme / prerje e plotë Madhësia e karakterit: 9x17 ose 12x24 (në 200 dpi)
0.0
Në stok
13500
(Përfshirë TVSH)
+
Xprinter XP-350B është një printer termik direkt me etiketa 3 inç, shpejtësia e printimit mund të jetë deri në 152 mm/s. Makina ka një dizajn kompakt goce molusku që i ndihmon përdoruesit të hapin lehtësisht kapakun dhe të ndryshojnë letrën. Makina ka një sensor që zbulon automatikisht llojin e...
0.0
Në stok
12000
(Përfshirë TVSH)
+
Metoda e printimit:Termike direkte Rezolucioni 203 DPI 384 pika/rresht Shpejtësia maksimale e printimit 70 mm/s Maks. 70 mm/s Gjerësia maksimale e printimit 20~72 mm 72 mm Memorie CPU RAM: 512K / FLASH: 8MB Ndërfaqet USB+Bluetooth Letër termike rrotull, letër ngjitëse...
0.0
Në stok
8900
(Përfshirë TVSH)
+
XP-P210 është një printer termik i fuqishëm me modalitet të dyfishtë 2 inç që vjen me shpejtësi maksimale printimi 100 mm/s, madhësi jashtëzakonisht kompakte për t'u marrë lehtë. Është zgjedhja juaj ideale Metoda e printimit Termike e drejtpërdrejtë Rezoluta 203 DPI Gjerësia e printimit...
0.0
Në stok
19500
(Përfshirë TVSH)
+
Printer laser shumëfunksional, Kopjo, Printo, Skano Bardh dhe Zi Shpejtësia e printimit: deri në 20 ppm Lidhja: USB 2.0 me shpejtësi të lartë, Wi-Fi b/g/n Rezolucioni i printimit: 600 x 600 dpi PDL: GDI Prodhimi i dyanshëm: Manual Kapaciteti i letrës: 150 fletë...
Transport falas
0.0
Në stok
22900
(Përfshirë TVSH)
+
Printer shumëfunksional 3-në-1: Printoni, skanoni, kopjoni Printim me kosto jashtëzakonisht të ulët, kurseni deri në 90% në kostot e printimit Përfshin 8100 faqe në të zezë dhe 6500 me ngjyra Shpejtësia maksimale e printimit (me ngjyra) 15 ppm Maks. Shpejtësia e printimit njëngjyrëshe 33...
Transport falas
0.0
Në stok
12900
(Përfshirë TVSH)
+
Printim 1200x1200 dpi USB & Rrjeti 8.5 sekonda faqja e parë Deri në ..f.m, 35f PCL5e, PCL6/XL, PS3, PDF Tabaka hyrëse me 250 fletë Tabaka me shumë përdorime 60 fletësh Procesor 600MHZ 256 MB RAM E përputhshme me Windows dhe Mac 1 vit Garancion
Transport falas
0.0
Në stok
9900
(Përfshirë TVSH)
+
Formati A4;  Shpejtësia e printimit: 33 ppm;   rezolucion: 1200x1200 dpi;   standard dupleks;  memorie: 256 MB;   Kapaciteti i tabakasë hyrëse: 250 faqe Kapaciteti i daljes: 150 faqe  dendësia: 60-200 g/m²;   OS: Microsoft Windows Server2003 /...
Transport falas
0.0
Në stok
25900
(Përfshirë TVSH)
+
Kategoria: All in one Teknologjia: Laser Ngjyrat: Toner / Black Rezolucioni: up to 1200 x 1200 DPI Shpejtësia e Printerit: 21 ppm Shpejtësia e Procesorit: 600 MHz Koha për faqen e parë: 10 s 1 vit Garancion
0.0
Në stok
10900
(Përfshirë TVSH)
+
Lidhje me Wi-Fi, USB Printim bardh dhe zi. Mundëson printimin e përditshëm për individë dhe ekipe të vogla pune. Cilësi e përmirësuar e imazhit 1200 x 1200 dpi. Shpejtësia maksimale e printimit: 20 Shpejtësia e printimit njëngjyrëshe 20 ppm 1 vit Garancion
SizeA4
Filtrat e produktit
Price

 – 

  • 89
  • 290
Size