Printer bardh & zi SP 230DNW, Ricoh

31064
18000
(Përfshirë TVSH)
Në stok
Transporti
Opsionet e pagesës
Gjeni të ngjashme

SP 230DNw e bën printimin të thjeshtë - me konfigurim të lehtë, një sirtar letre me kapacitet të lartë, lidhje me valë dhe një shpejtësi printimi prej 30 f.
Dhe ju mund të punoni në një mjedis që ju përshtatet. Madhësia kompakte e SP 230DNw është perfekte për hapësira më të vogla zyrash. Falë niveleve të ulëta të zhurmës, ju mund të qëndroni plotësisht të fokusuar në detyrën në dorë dhe të kryeni edhe më shumë punë në më pak kohë.
Kompletuar me një toner të veçantë dhe kazan me kapacitet të lartë, ju gjithashtu mund të zvogëloni shpenzimet e përgjithshme.

Nuk u gjetën komente

Produkte të ngjashme
0.0
Në stok
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Transport falas
0.0
Në stok
22900
(Përfshirë TVSH)
+
Transport falas
0.0
Në stok
12900
(Përfshirë TVSH)
+
Transport falas
0.0
Në stok
9900
(Përfshirë TVSH)
+
Transport falas
0.0
Në stok
23500
+
0.0
Në stok
29500
+
Transport falas
0.0
Në stok
25300
(Përfshirë TVSH)
+
Transport falas
0.0
Në stok
28900
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
9900
+
0.0
Në stok
11900
(Përfshirë TVSH)
+
SizeA4
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase