Printer LJ Mono HL1112E CEE, Brother, i zi

38678
9900
Në stok
Çmimi në pikë: 99 points
Transporti
Opsionet e pagesës
Gjeni të ngjashme

Nëse jeni të intersuar për hapësirë dhe kohë në zyrën tuaj, HL-1112 i Brother është zgjidhja ideale. Me shpejtësi printimi deri në 20 ppm, nuk do të mbeteni duke pritur për ato printime profesionale. Ekziston gjithashtu një ndërfaqe USB 2.0 me shpejtësi të plotë, në mënyrë që të mund ta lidhni dhe më pas të printoni në pak minuta.

Nuk u gjetën komente

Produkte të ngjashme
0.0
Në stok
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Transport falas
0.0
Në stok
22900
(Përfshirë TVSH)
+
Transport falas
0.0
Në stok
12900
(Përfshirë TVSH)
+
Transport falas
0.0
Në stok
9900
(Përfshirë TVSH)
+
Transport falas
0.0
Në stok
23500
+
Transport falas
0.0
Në stok
18000
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
29500
+
Transport falas
0.0
Në stok
25300
(Përfshirë TVSH)
+
Transport falas
0.0
Në stok
28900
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
11900
(Përfshirë TVSH)
+
SizeA4
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase