Printer me ngjyra L3251 eco tank, Epson

42244
22900
(Përfshirë TVSH)
Në stok
Transporti
Opsionet e pagesës
Gjeni të ngjashme

Kurseni deri në 90% në kostot e printimit 1 me printerët EcoTank pa fishekë të Epson. Të furnizuar me shishe boje me rendiment të lartë, rezervuarët e integruar të bojës mbushen lehtësisht falë shisheve të bojës të krijuara posaçërisht. Pa fishekë për të zëvendësuar dhe veçori fleksibël të lidhjes, ky është printeri i përsosur për këdo që kërkon printime me cilësi të lartë me një kosto tepër të ulët për faqe.

Nuk u gjetën komente

Produkte të ngjashme
0.0
Në stok
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Transport falas
0.0
Në stok
12900
(Përfshirë TVSH)
+
Transport falas
0.0
Në stok
9900
(Përfshirë TVSH)
+
Transport falas
0.0
Në stok
23500
+
Transport falas
0.0
Në stok
18000
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
29500
+
Transport falas
0.0
Në stok
25300
(Përfshirë TVSH)
+
Transport falas
0.0
Në stok
28900
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
9900
+
0.0
Në stok
11900
(Përfshirë TVSH)
+
SizeA4
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase