Adapter me Kabllo Joyroom L-L221 *12

Adapter me Kabllo Joyroom L-L221 *12

Specifikat :

Marka : Joyroom

Modeli L-L221

Materiali : ABS , PC

Pesha : 34g

 

5.10

SKU: 29798 Categories: ,
Support
  • Description

Description

Përshkrimi i produktit :

Madhësi e vogël , dizajn unik , nuk ngrohet gjatë përdorimit.

Ngarkesë e dyfishtë e portit, i bërë nga material i fortë me rezistencë të lartë ndaj zjarrit ABS + PC, i fortë dhe i qëndrueshëm për t’u përdorur.

Kur pajisja juaj është plotësisht e ngarkuar, ajo do të ndalojë së punuari për të shmangur dëmtimin e baterisë.

100-240V Dizajn i tensionit të gjerë për të përmbushur nevojat e karikimit nga e gjithë bota

Translate »
×