Apple MB Air MD223D/A

Apple MB Air MD223D/A

SPECIFIKAT

Marka : Apple

Modeli : Macbook Air MD223D/A

Madhësia e ekranit : 11.6 inç

Rezolucioni i ekranit : 1366×768

Shpejtësia e procesorit : 1.7 Ghz

Madhësia e RAM-it : 4 GB DDR3 prej 1600MHz

Madhësia : SSD 64 GB

Pesha : 1.1 kg

 

 

990.00

SKU: 09171 Categories: , ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

MacBook Air 11-inç (Mid 2012) është një laptop i shkëlqyeshëm për shkrimtarët. Peshon më pak se 2.5 paund.

Është mjaftueshëm i shpejtë për përdorim ditor, dhe tastiera e tij është më e rehatshme për t’u përdorur sesa tastiera virtuale e një tableti.

Deri në 5 orë në internet pa tel.

Bluetooth teknologjik pa tel Bluetooth 4

Ekran i gjerë me shkëlqim  LED me rezolucion të lartë .

 

Translate »