Asus Vivo Book x541UV-G01485

-13%

Asus Vivo Book x541UV-G01485

SPECIFIKAT

Marka : Asus

Modeli : X541UV

Lloji i llaptopit : standard

Lloji i procesorit : Intel Core i5 6th Gen 6198DU

Shpejtësia e procesorit : 2.30 GHz, 3MB L3 Cache

Madhësia e ekranit : 15,6 inç

RAM : SDRAM 4 GB

 

 

450.00 390.00

SKU: 028232 Categories: , ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

PC laptopë me cilësi të lartë të Asus VivoBook Max X541UV ka procesor intel 6-të të genit të i5-të, 15.6 inç HD, kartelë grafike 2 GB, RAM 4 GB, 1TB HDD, ueb HD, drive optik dhe 3 bateri qelizore.

Translate »