Bateri Rimbushëse GP AA GP270AAHC 2550

Bateri Rimbushëse GP AA GP270AAHC 2550

Specifikat :

Marka : GP

Modeli : AA GP270

Kapaciteti : 2700 mAh

Tensioni : 1.2V

7.50

SKU: 09180 Categories: ,
Support
  • Description

Description

Përshkrimi i produktit :

Bateritë AA përdoren gjerësisht në një shumëllojshmëri të pajisjeve, nga telekomandat dhe elektrik dore, deri tek lodrat dhe kamerat, kanë një kapacitet të madh.

Translate »