Benq Monitor BL2706HT 27″ 68.6cm

Benq Monitor BL2706HT 27″ 68.6cm

SPECIFIKAT 

Marka : Benq

Modeli : BL2706HT

Madhësia e ekranit : 27 inç

Ekrani : 1080p Full HD

Frekuenca : 83 KHz

Dimensionet : 23 x 62 x 40 cm

Teknologjia : HDMI

229.00

SKU: 031109 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT 

  • Paneli FHD IPS: Me teknologjinë e plotë HD dhe IPS, mund të shihni ngjyrën e saktë dhe riprodhimin e imazhit nga çdo kënd
  • Dizajni ergonomik: Gama e gjerë e rregullimeve të monitorit – strumbullari, lartësia, pjerrësia, goditja dhe rrotullimi
  • Dizajni pa kornizë: Dizajni i hollë bezel me buzë në skaj kursen hapësirën e punës me afro 40 mm
  • Ndriçimi i dritës : Teknologjia pa shkrepje eliminon ndezjen e dritës së prapme për të zvogëluar lodhjen e syve dhe e bën shikimin më të rehatshëm
  • Dritë e ulët blu: E integruar me një modalitet të ulët të dritës blu të ulët, mbrojini sytë thjesht duke zgjedhur daljen e dëshiruar të dritës blu përmes tastit të nxehtë të OSD
Translate »