Benq Monitor GW2480 24″ 60.5cm

Benq Monitor GW2480 24″ 60.5cm

SPECIFIKAT 

Marka : Benq

Modeli : GW2480

Madhësia e ekranit : 24 inç

Lloji i panelit : IPS

Drita : LED

Shkëlqimi  : 250

Koha e reagimit : 8ms, 5ms (GtG)

Ngjyrat : 16.7 milion ngjyra

Përmasat : 420x540x175

Rrotullimi (poshtë/lartë) : -5˚ – 20˚

 

139.00

SKU: 031110 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT 

Ekrani mahnitës i plotë HD

Paneli i këndeve të shikimit të gjerë IPS

Edge to Edge Slim Bezel Design

Projektuar për thjeshtësi të bukur, monitori pa kornizë BenQ GW2480 23.8 ”kombinon bezina ultra të hollë me menaxhimin e fshehur të kabllove. Duke kompletuar teknologjinë ekskluzive të BenQ për kujdesin për sytë me teknologjinë e ulët të dritës blu dhe performancën pa ndezje për rehati të zgjeruar të shikimit, Teknologjia e Inteligjencës së Ndritshme e udhëhequr nga industria jep detaje të hollë në çdo mjedis të ndriçimit të ambientit. Me kombinimin ideal të teknologjive LED dhe IPS, GW2480 jep një nivel të ri të kënaqësisë vizuale me ngjyra vërtet autentike, zezakë më të thellë, kontrast më të lartë dhe detaje më të mprehta.

Translate »