Benq Monitor për Video Lojëra Lcd 24.5W XL2536 Gri e Errët

Benq Monitor për Video Lojëra Lcd 24.5W XL2536 Gri e Errët

SPECIFIKAT 

Marka : Benq

Modeli : XL2536

Përmasat e ekranit : 24.5 ”

Zgjidhje : 1920×1080

Shkalla e rifreskimit : 144 Hz

Lidhshmëria : Porti i ekranit, HDMIx2, DVI-DL, USB 3.0, kufje / Mik Jack

389.00

SKU: 029218 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT 

  • Performanca e shpejtë e rifreskimit të rrufeve 144 Hz për një përvojë të qetë të lojrave.
  • Koha e Përgjigjjes 1ms (GTG) për të eleminuar vonesat, duke siguruar përvojën optimale të lojrave.
  • Teknologji e saktësisë dinamike që siguron qartësi të jashtëzakonshme gjatë lojës së shpejtë.
  • Vibrance Ekskluzive e Ngjyrave dhe teknologjisë eQualizer të Zezë për të përmirësuar qartësinë vizuale dhe cilësimet e personalizuara të ngjyrave, duke u dhënë lojtarëve përparësi në fushën e betejës.
  • Mburoja e lëvizshme që ndihmon lojtarët të përqendrohen në lojë duke bllokuar shpërqendrimet e jashtme të çiftëzuara me S-Switch që lejon lojtarët të lundrojnë në menu, të ruajnë profile me porosi të ekranit dhe të ndryshojnë cilësimet e monitorit në një çast me shtypjen e një butoni.
  • Opsione të shumta lidhjes që paraqesin DisplayPort, Dual-Link DVI-D, HDMI, dhe hyrjen e Xhepi kufje / mikrofoni.
  • Rregullim i lartësisë, pjerrësisë. Përputhshmëri: 100 mm x 100 mm.
Translate »