Canon Printer/copy/scaner MG2550S

Canon Printer/copy/scaner MG2550S

• Funksionet: Print / Scan / Kopje
• Teknologjia e shtypjes: Ink jet
• Shpejtësia e kopjimit: 28ppm, 18 dupleks
• Rezolucioni i printimit: 8 ppm Zi, Ngjyra 4 ppm
• Lidhshmëria: Porta USB 2.0 me shpejtësi të shpejtë

56.50

SKU: 025639 Categories: ,
Support
  • Description

Description

• Printoni dokumente me cilësi të lartë me tekst të pastër dhe foto të gjalla pa kufi deri në A4 me kosto të ulët për faqe duke përdorur këtë printer kompakt të rimbushshëm me shishe me bojë me prodhim të lartë.

Translate »