Case Logic Çantë Llaptopi 3201492 VNAI215

Case Logic Çantë Llaptopi 3201492 VNAI215

SPECIFIKAT 

  • Ngjyra e   Zezë
  • Madhësia   40 x 11 x 32 cm
  • Përshtatet me pajisjet   38,6 x 4,3 x 26,7 cm
  • Pesha   0,40 kg
  • Materiali   poliester
  • Numri i modelit   3201492
  • Emri i modelit   VNAI-215

21.00

SKU: 024004 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT 

Hapsirë e dedikuar për laptopin tuaj 15.6 inç

Muret e mbushura të ndarjes së laptopit  ofrojnë mbrojtje shtesë

Ndarësi i brendshëm mban dokumentet e ndara nga sendet e tjera në çantën tuaj

Paneli i xhepit të përparmë siguron organizimin bazë për pajisje të vogla të përditshme

Materiali i kësaj çante ju lejon ta nxirni  lehtësisht laptopin tuaj brenda dhe jashtë.

Rripi hiqet dhe rregullohet sipas dëshirës.

Translate »