HP Ink Cart.CD971AE No.920 Black for 6000/7000s

HP Ink Cart.CD971AE No.920 Black for 6000/7000s

SPECIFIKAT

Marka : Hp

Modeli : CD971AE No.920

Pesha : 81.6 g

Dimensionet : 4.7 x 10.7 x 11.5 cm

Ngjyra : E zezë

31.50

SKU: 29895 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

  • Fishek origjinal i bojës HP – besueshmëri e lartë dhe cilësi e qëndrueshme e shtypjes
  • Një fishek për pako
  • Rendimenti i faqes: 1200 për fishek
  • Për përdorim me: HP OfficeJet 6000/6500 / 6500A e-All-In-One / 6500A Plus e-All-In-One / 7000 / 7500A
Translate »