HP Monitor 22w 21.5″, Display 54.6 cm HDMI/VGA

HP Monitor 22w 21.5″, Display 54.6 cm HDMI/VGA

SPECIFIKAT

  • Madhësia e ekranit: 21.5 inç (54,6 cm) IPS Panel me HD të plotë (1920 X 1080)
  • Porti i Lidhjes: 1 Port VGA, 1 Port HDMI
  • Raporti i aspektit: 16: 9, Shkëlqimi (tipik): 250 cd / m²
  • Shkalla e Rifreskimit: 60 Hz, Koha e Përgjigjes: 5 ms
  • Këndi i shikimit: 178 gradë vertikale horizontale 178 shkallë
  • Teknologji me dritë të ulët blu: Po

116.95

SKU: 031868 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI  I PRODUKTIT 

Me një rezolucion të plotë HD dhe një model gati pa kufi, këto ekrane IPS ofrojnë kombinimin e përsosur të formës dhe funksionit për më pak nga sa do ta imagjinonit. Lidhni lehtësisht laptopin ose desktopin tuaj dhe shijoni një përvojë të madhe në ekran për të gjithë përmbajtjen tuaj të preferuar.

Translate »