HP Toner CB540A for HP CLJ CP1215/CM1312/1515 BK

HP Toner CB540A for HP CLJ CP1215/CM1312/1515 BK

SPECIFIKAT

Marka : HP

Modeli : CB540A

Dimensionet e paketimit : 365 x 100 x 110 mm

Pesha e paketimit : 0.8 kg

 

108.00

SKU: 31366 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

Ka një rendiment të përafërt të faqes prej 2,200 faqesh

Është i pajtueshëm për t’u përdorur me makinat : LaserJet CM1312 MFP me ngjyra, CM1312NFI MFP, CP1215, CP1515N dhe CP1518NI.

Kjo paketë përmban 1 fishek toner të zi.

 

Translate »