HP Toner CC364A for LaserJet P4014/4015n Black

HP Toner CC364A for LaserJet P4014/4015n Black

SPECIFIKAT

Marka : Hp

Modeli : CC364A

Dimensionet : 15,5 x 7,8 x 12,8 inç

Pesha : 1,1 paund

249.20

SKU: 00481 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

Fishek i besueshëm, origjinal HP. Madhësia standarde kur të duhet vetëm një. Bëni që dokumentet dhe materialet e marketingut të duken profesionale kur shtypni me fishekë toneri origjinal HP LaserJet. Ruani produktivitetin duke kursyer kohën.

Translate »