Joyroom Mbrojtëse Prej Lëkure 9H Për IX JR-BP494

Joyroom Mbrojtëse Prej Lëkure 9H Për IX JR-BP494

Specifikat :

Marka : Joyroom

Pajtueshmëria : Apple

Ngjyra : E Zezë

4.30

SKU: 03891 Categories: ,
Support
  • Description

Description

Mrojtëse lëkure e përsosur për telefonin tuaj , e bën atë të personalizuar dhe të sigurt.

Dizajni unik lejon qasje të lehtë në të gjitha butonat, kontrollet dhe dyert pa pasur nevojë ta hiqni atë.

Bumperi i kufizuar është bërë prej silikoni të butë për të mbrojtur telefonin tuaj nga të gjitha anët.Pesha e lehtë përmirëson pamjen pa shtuar peshë shtesë .

 

Translate »