Joyroom Power Bank D-M203 E Bardhë

Joyroom Power Bank D-M203 E Bardhë

Specifikat :

Marka : Joyroom

Modeli : D-M203

Ngjyra : E bardhë

Kapaciteti : 5000 mAh

13.70

SKU: 3879 Categories: ,
Support
  • Description

Description

Përshkrimi i produktit :

  • Bateria e integruar me cilësi të lartë li-polimer, me jetë të gjatë
  • Trashësia 9 mm dhe pesha 107g, kompakte dhe e lëvizshme
  • Prodhimi 2.1A, ngarkim i shpejtë për pajisjen tuaj
  • Mbrojtje të shumëfishta, të sigurta dhe të besueshme për t’u përdorur
  • Adoptoni materialin e papërshkueshëm nga zjarri ABS + PC, rezistent ndaj rrëshqitjes
  • 4 drita treguese LED për të treguar fuqinë e mbetur
Translate »
×