Korrektor ne forme lapsi Office Line 635

Korrektor ne forme lapsi Office Line 635

Modeli: OL-635

Permbajtje: 5ml

Maja: Metalike

Brendi: Office Line

 

0.40

SKU: 04283 Categories: ,
Support
  • Description

Description

• Lëngu korrektues me shumë qëllime: fotokopje, shtypje kompjuteri, dokumente të shtypura dhe origjinalet e shkruara me dorë.
• Lëngu i bardhë mbulon gabimet dhe thahet shpejt.

Translate »