Krehër për Flokë me Rrymë Gemei GM-2919

Krehër për Flokë me Rrymë Gemei GM-2919

Specifikat :

Marka : Gemei

Modeli : GM-2919

Temperatura maksimale : 200 ° C

Koha e ngrohjes : 90 sekonda

 

8.00

SKU: 024716 Categories: ,
Support
  • Description

Description

Përshkrimi i produktit :

Krehër për të gjitha llojet e flokëve ,  ofron një shkëlqim të ndritshëm, duke krijuar valë dhe kaçurrele të qëndrueshme.

Ngrohje e shpejtë, e lehtë për të krijuar një efekt profesional salloni.

Translate »