Kufje Të Zeza Joyroom-E102S

Kufje Të Zeza Joyroom-E102S

Specifikat :

Marka : Joyroom

Modeli : E102S

Forma e prizës : E drejtë

Lloji i kabllos : Simetrik

Gama e Frekuencës : 20-20000 Hz

Ngjyra : E Zezë

6.00

SKU: 3878 Categories: ,
Support
  • Description

Description

Përshkrimi i produktit :

Kufje të Zeza JoyRoom JR-E203 janë  pajisje me kabllo dhe me një dizajn modern.
Aksesori ka kufje të posaçme veshësh të bërë nga silikoni të butë në prekje, i cili do të sigurojë funksionimin e rehatshëm të kufjeve. Veshjet e veshit vendosen më së miri në aurikulë; nuk provokojnë një ndjesi të pakëndshme dhe bezdi gjatë përdorimit nga përdoruesi. Pajisja vendoset në mënyrë ideale në vesh dhe nuk bie jashtë as gjatë vrapimit ose lëkundjeve të forta kur lëviz në transportin publik.

 

Translate »
×