Lenovo Llaptop 81AX00FPRI

-19%

Lenovo Llaptop 81AX00FPRI

SPECIFIKAT

Marka : Lenovo

Modeli : 81AX00FPRI V330 – 15IKB

Lloji i procesorit : i5

Modeli i procesorit : 8250U

Teknologjia e procesorit : 14 nm

Kapaciteti i memories : 8GB

Shpejtësia e HDD : 5400 rpm

Audio : Altoparlantë stereo

Portet : 1 x VGA 2 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x USB 3.1 tip C

Versioni bluetooth : 4.1

Dimensionet :387 x 22.3 x 253 mm

Pesha : 1.8 kg

Madhësia e ekranit : 15.6 inç

615.00 499.00

SKU: 028234 Categories: , ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

Ky  llaptop elegant dhe fleksibil 15 “V330 do t’ju ndihmojë të përqendroheni në drejtimin e një biznesi të suksesshëm. Teknologjia e fuqishme e Intel siguron produktivitetin. Duke qenë i optimizuar për sigurinë, fleksibilitetin dhe besueshmërinë, kjo do të zvogëlojë detyrat e ekipit të IT. Rezultatet sigurisht që do të jenë mbresëlënëse falë këtij laptopi për njerëzit e biznesit që dinë çfarë duan.

Tastiera ergonomike e laptopit V330 është krijuar për rehati dhe saktësi. Tastiera me madhësi normale bën të mundur kryerjen e detyrave shpejt, dhe tastiera e madhe prek lehtëson produktivitetin kudo që të jeni, pa pasur nevojë për miun. Dhe me kohëzgjatjen e baterisë QuickCharge, plus baterinë opsionale të rimbushjes Ultrabay për një autonomi shtesë, nuk do të ndërpriteni dhe do të harroni për prizat e karikimit.

Laptopi V330 rrezaton profesionalizëm për shkak të stilit të tij bashkëkohor, modelit të jashtëm me dy ngjyra dhe dizajnit të hollë. Ndërtoni vetes një imazh serioz të biznesit.

Me opsionin e integruar të lexuesit të gjurmëve të gishtërinjve, do të harroni për përpjekjen për të kujtuar fjalëkalimin tuaj! Prekni skanerin e gjurmëve të gishtërinjve për të hyrë në laptopin V330 dhe identifikohuni automatikisht. Kujdesi për fjalëkalimin së shpejti do të bëhet histori.

Translate »