Lenovo monitor C22-10, 21.5″ LED FHD 1920X108 pix, HDMI/VGA

Lenovo monitor C22-10, 21.5″ LED FHD 1920X108 pix, HDMI/VGA

SPECIFIKAT 

Marka : Lenovo

Lloji i ekranit : LED

Dimensionet : 15.71 x 7.48 x 20.05 inç

 

107.90

SKU: 031871 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT 

  • 21.5-Inch TN Display është vetëm madhësia e duhur për përdorim ekonomik, të përditshëm.
  • Rezolucioni i plotë HD 1920 x 1080 dhe koha e përgjigjes 5ms nënkuptojnë një përvojë të qetë të shikimit me zvogëlimin e lëvizjes.
  • Portet Vga dhe HDMI e bëjnë këtë monitor të PC të lehtë për tu futur në desktopin tuaj, laptopin ose tastierën e lojrave. Kabllo Vga e përfshirë.
  • Rregulloni monitorin për rehatinë tuaj me stendën e pjerrësisë së lëshimit të shpejtë për përdorim Montimi i murit VESA për shikueshmëri të përmirësuar.
  • Dritë e ulët blu e ulët Certertifikuar për të ndihmuar në mbrojtjen e Sytë tuaj nga emetimet e dritës blu Nga ekrani.      
Translate »