Lenovo PC 510A-15ICB, Intel Core i3-8100 HDD-1TB/ RAM-4GB

Lenovo PC 510A-15ICB, Intel Core i3-8100 HDD-1TB/ RAM-4GB

SPECIFIKAT 

Marka :  Lenovo

Modeli : 510A-15ICB

Procesori : 3.6 GHz 8032

RAM : 4 GB DDR4

Madhësia e kartës grafike : 4 GB

Dimensionet : 14.41 x 11.23 x 5.71 inç

Ngjyra : E Zezë

Pesha : 12,78 paund

387.95

SKU: 07015 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT 

  • DESKTOP FAMILY: Azhurnoni kompjuterin tuaj në IdeaCentre 510A, i cili ofron ruajtje të bollshme (1 TB HDD + 16 GB Intel Optane Memory Intane) dhe një mënyrë e shkëlqyeshme për anëtarët e familjes për t’u lidhur dhe shkëmbyer.
  • PERFORMANC E LART: Ky PC desktop është i ndërtuar me një Intel Core i3-8100 Procesor dhe Intel UHD Graphics 630 për performancën e përsosur. WLAN: WIFI 802.11 a / c + Bluetooth 4.1
Translate »