Lenovo N3350 80TG00KPRI V110-15IAP

-19%

Lenovo N3350 80TG00KPRI V110-15IAP

SPECIFIKAT

Marka : Lenovo

Modeli : 80TG00KPRI N3350

RAM Memoria : 4GB

HDD : 500GB

Madhësia e ekranit : 15.6 inç

Hapja e Llaptopit deri në : 180 °

 

315.00 254.00

SKU: 023648 Categories: , ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

Shijoni standardin e ri për punën e PC  me procesorët Intel® 6th Gen Core. Të shpejtë dhe të pajisur me siguri të integruar, ata janë të gatshëm të sjellin produktivitetin, krijimtarinë dhe argëtimin tuaj në nivelin tjetër. Për më tepër, duke bërë të mundur karakteristikat emocionuese të Windows 10, procesorët e 6-të të Intel Core ju lejojnë të nxisni imagjinatën tuaj dhe të eksploroni mundësitë.

Lenovo V110 ka mundësinë e një ekrani 15.6 “HD që jep pamje të ndritshme, të qartë në formatin e ekranit me ekran të gjerë 16: 9. Ai gjithashtu vjen me teknologji antiglare që mund të ndihmojë në uljen e rrezikut të tendosjes së syve.

Translate »