Makinë Depilimi Gemei GM7005 5in1

Makinë Depilimi Gemei GM7005 5in1

Specifikat :

Marka : Gemei

Modeli : GM7005

Furnizimi me energji elektrike : AC 100-240V 50 / 60HZ

Koha e plotë e ngarkimit : 10 orë

Mund të funksionojë njëkohësisht edhe duke u ngarkuar.

29.65

SKU: 026917 Categories: ,
Support
  • Description

Description

Përshkrimi i produktit :

Efektive dhe pa dhimbje ndryshe nga metodat tradicionale të heqjes së qimeve kimike të flokëve dhe percepteve, të cilat kërkojnë kohë dhe shkaktojnë dhimbje të mëdha, ky epilator mund të heq flokët në vetëm pesë minuta pa dhimbje ose siklet.

Dizajni elegant i krijuar posaçërisht për gratë dhe vajzat. Dizajni i tij siguron lehtësinë e përdorimit dhe hundëzat ndryshohen lehtësisht për përdorime të ndryshme.

1. Gryka kryesore për heqjen e flokëve

2. Kreu rruajtës

3. Prerësi i hundës

4. Grykë e madhe për bluarje

5. Grykë për bluarje delikate

Translate »