Makinë Prerëse për Meshkuj Gemei GM6102

Makinë Prerëse për Meshkuj Gemei GM6102

Specifikat :

Marka : Gemei

Modeli : GM6102

Karikimi i baterisë nga një rrjet 220V përmes një kabllo

Jeta e baterisë: 45 minuta

Fuqia: 3 W

31,614.00

SKU: 031614 Categories: ,
Support
  • Description

Description

Përshkrimi i produktit :

  • Opsioni kompakt dhe i gjithanshëm i prerjes së flokëve
  • Ideale për kujdesin e flokëve në shtëpi
Translate »