Mbajtëse për Tv SP6/40-70

Mbajtëse për Tv SP6/40-70

SPECIFIKAT 

Dimensionet : 23 x 17,5 x 2.5 inç

Pesha : 16,35 paund

 

99.00

SKU: 031589 Category:
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

  • Përshtatet më së shumti ekran i panelit të sheshtë 40 “-70” me peshë deri në 100 lbs, pajtueshmëri VESA: 200 * 200, 400 * 200, 400 * 400, 600 * 400 mm; Pjerrësia: + 8 ° ~ -5 °
  • Montimi i mprehtë artikulues me një lëvizje të plotë, me ekstra të hollë, shtrihet nga 2.2 ” deri në 19.5 inç nga muri; këndi i pjerrësisë midis +8 dhe – 5 gradë, i kthyeshëm 160 gradë;
  • Dizajni me ultra të hollë me profil të ulët mban fllad ekranin përballë murit;
  • Niveli i rregullueshëm i ekranit; menaxhimi i integruar i kabllove – fsheh mjeshtërisht kabllon dhe telat brenda kornizës;
  • Instalim i thjeshtë me udhëzime të hollësishme; të gjitha pajisjet e nevojshme të përfshira. 
Translate »