Mbajtëse Telefoni Me wireless ZS187 ( E Kuqe )

Mbajtëse Telefoni Me wireless ZS187 ( E Kuqe )

Specifikat :

Marka : Joyroom

Modeli : ZS187

Materiali : ABS + PC

Input: 12V 1.67A 9V 1.67A 9V 1.34A

Hyrja pa tela: 9V 1.67A 9V 1.12A 9V 0.83A 5V 1A

Gjatësia : 19.500cm

Gjërsia : 15.000cm

Pesha : 0.418kg

42.80

SKU: 3870 Categories: ,
Support
  • Description

Description

Përshkrimi i produktit :

Mbajtëse telefoni me wireless , pa kabllo,  ka kënd rrotullues dhe dizajn teleskopik të rregullueshëm për ta mbajtur atë në pozicionin tuaj të preferuar .

I përputhshëm me:

  • iPhone XS Max / XS / XR / X / 8/8 Plus
  • Samsung Galaxy Note 8 / S8 / S8 Plus
  • Pajisjet e tjera të Samsung Samsung etj. Me pajisje të aktivizuara Qi
Translate »
×