Mbushëse Për Veturë Me Kabllo Joyroom UP-522 Ngjyrë e Bardhë

Mbushëse Për Veturë Me Kabllo Joyroom UP-522 Ngjyrë e Bardhë

Specifikat :

Marka : Joyroom

Modeli : UP-522

Ngjyra : E Bardhë

Materiali i produktit: ABS + Material i papërshkueshëm nga zjarri PC

Input: DC 12V – 24V

6.40

SKU: 031353 Categories: ,
Support
  • Description

Description

Përshkrimi i produktit :

Skema e daljes konstante aktuale, e sigurt dhe efikase.
IC i integruar, identifikim automatik, mbrojtje nga qarku i shkurtër, mbrojtje nga temperatura e lartë, mbrojtje jashtë mbizotërimit.
E përputhshme me shumicën e telefonave inteligjentë dhe tabletëve në treg.

Translate »