Office Line Marker OR-328 (White Board)

Office Line Marker OR-328 (White Board)

Ngjyra: E zeze

Paketimi brenda: 12 cope

Brendi: Office Line

0.25

SKU: 017154 Categories: ,
Support
  • Description

Description

Ideale për zyra, shkollë dhe përdorim shtëpiak.

Siguron që bojëja të mos thahet

Jo për gjithçka, por vetëm tabela të bardha

Lehtësisht e pastrueshme

Translate »
×