Office Line Paper Clip 28mm -100

Office Line Paper Clip 28mm -100

Metal argjendi për pamje klasike

Madhesia: 28mm

Brendi: Office Line

 

0.20

SKU: 09615 Categories: ,
Support
  • Description

Description

Kapëse letre janë të shkëlqyera për organizimin e letrave dhe dokumenteve në shtëpi ose zyrë.

Translate »