Çantë Shpine Case Logic 323854

Çantë Shpine Case Logic 323854

SPECIFIKAT 

Ngjyra :  e Zezë
Madhësia  : 36 x 4 x 46 cm
Mban  pajisje :  30 x 27 x 43 cm
Vëllimi  : 24 L
Pesha : 0,41 kg
Materiali : Poliestër
Numri i modelit : 3203854
Emri i modelit : CCAM-1116

24.50

SKU: 031888 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

Çantë  fleksibile  për ruajtjen e laptopëve përshtatet për  laptopë deri në 15.6 ” si një mbajtëse e përshtatshëme për sendet e tjera personale , fletore , libra ose çfarë do që dëshironi.
Rripat e mbështjellë të shpatullave dhe një panel i pasmë i mbushur me tegela sigurojnë një mbajtje të rehatshme.

Xhepi anësor i rrjetës ruan me lehtësi një shishe me ujë.
Xhepi i përparmë me qasje të shpejtë siguron xhepa të rrëshqitura për elektronikë të vogël dhe stilolapsa plus hapësirë për pajisje të vogla.
Një ndarje e madhe kryesore e krijuar për të përshtatur libra dhe dosje.
Baza e qëndrueshme, e qëndrueshme 1200D poliester.

Translate »