REMAX-Kufje Single RB-T22 -E Zezë 89

REMAX-Kufje Single RB-T22 -E Zezë 89

Marka : REMAX

Lloji : Kufje Bluetooth

Bluetooth: V4.2

Lloji i baterisë :Bateria polimer litium
Kapaciteti: 50 mA
Koha e baterisë : deri në 100 orë Standart nga
Bluetooth Distanca: 10m
Materiali: ABS
Frekuenca e Punës: 2.402-2.480GH

12.10

SKU: 04927 Category:
Support
  • Description

Description

Kufje pa tel RB-T22 Bluetooth është e përsosur për ata që kërkojnë të ushtrojnë,  vozisin, përdorin  telefonin për t’u lidhur në dy pajisje njëkohësisht. Lehtë dhe e qëndrueshme për t’u përdorur. Teknologjia e shkëlqyer për anulimin e zhurmës bën që zëri të jetë më i qartë. Me teknologjinë HD Voice siguron cilësi të shkëlqyeshme të zërit dhe qartësi të qartë të tingullit kristal me butona për hapjen dhe mbylljen e vëllimit.

Translate »