REMAX- Një Kufje RB-T22 E Zezë 89

REMAX- Një Kufje RB-T22 E Zezë 89

Specifikat :

 • Marka: REMAX
 • Modeli: T22
 • Versioni Bluetooth: V4.2
 • Protokolli mbështetës: HSP / HFP
 • Gama e transmetimit: 10m
 • Përgjigja e frekuencës: 20Hz-20KHz
 • Ndjeshmëria e mikrobit: -42dB
 • Kapaciteti i baterisë: 50mAh
 • Rezistenca: 50Ω
 • Fuqia e vlerësuar: 60mW
 • Njësia e folësit: 10 mm
 • Koha e punës: rreth 3 orë
 • I përputhshëm me:
  • iPhone 8 Plus
  • iPhone 8
  • iPhone X
  • Samsung Galaxy Note 8
  • Pajisjet e tjera të aktivizuara me Bluetooth

12.10

SKU: 05311 Categories: ,
Support
 • Description

Description

Përshkrimi i produktit :

Stil klasik , përvojë e rehatshmeBluetooth V4.2.Me një mikrofon, ju mund t’i përgjigjeni thirrjeve pa duar ndërsa vozitni.Me njësinë e altoparlantëve 10 mm, ju jep një përvojë unike muzikore.Bateria e integruar 50mAh, deri në 100 orë kohë në gatishmëri. Mund të lidheni  me dy pajisje në të njëjtën kohë  , ka dizajn ergonomik, i cili është i  rehatshëm dhe i qëndrueshëm. Lehtësisht përdoreni gjatë udhëtimit dhe vozitjes me makinë.

Translate »