Remax Usb Hub USB3.0-RU-U8 -BLACK-XII

Remax Usb Hub USB3.0-RU-U8 -BLACK-XII

Marka : Remax

Modeli : USB3.0-RU-U8

Ngjyra : E Zezë

Pesha e produktit : 0.0500kg

Pesha e paketimit : 0.0850kg

14.00

SKU: 04871 Category:
Support
  • Description

Description

Thuani lamtumirë futjes dhe hiqjes së përsëritur të kabllove. Qendër shpërndarëse elegante dhe me 4 porte
Materiali plastik, gjatësia e linjës 30 cm
USB3.0 transmetim me shpejtësi të lartë, i lehtë për të kaluar skedarë të mëdhenj
Mbështetni 4 porte për tu zgjeruar në të njëjtën kohë

Translate »