Remax Usb Kabell Fast Safe RC-129m for micro

Remax Usb Kabell Fast Safe RC-129m for micro

Gjatësia e kabllove:
1M
Emri i markës:
REMAX
Numri i modelit:
RC-129 milion
Vendi i origjinës:
Guangdong, Kinë
përdorni:
Kamerë, kompjuter, telefon celular, MP3 / MP4 Player
Lloji USB:
standard
Emri i produktit:
Remax RC-129m Fast Pro Micro USB Kablloja e Mbushjes së Shpejtë 2.4A
materiali:
PVC
Ngjyrë:
E zezë, e bardhë, gri
Length:
1000mm
Transfer:
480Mb / S
output:
2.4A

1.10

SKU: 031257 Category:
Support
  • Description

Description

Kablli i fortë dhe fleksibël i rimodelimit origjinal ju lejon të shpejt ta ngarkoni pajisjen tuaj. Ajo ka një formë ergonomike dhe një bërthamë bakri të galvanizuar, e cila siguron një transferim të shpejtë dhe të qëndrueshëm të të dhënave.

Translate »