Remax Usb Kabell Type-C RC-080a

Remax Usb Kabell Type-C RC-080a

Marka : Remax

Gjatësia : 1 M

2.1A po karikohet shpejt.

Modeli : RC-080a

3.70

SKU: 031278 Category:
Support
  • Description

Description

Dizajn i sheshtë, Anti-dredha-dredha efektive – Kabllo 1 Meter Gjatësia – Këshillë Ergonomike,Lidhës rezistent ndaj ndryshkut – Përçues i pastër anaerobe i bakrit – Mbështetje e sinkronizuar e lehtë për transferimin e të dhënave – Shpejtësia e transferimit maksimal të mbështetjes deri në 480mb / s – Tela silikoni mjedisore, e butë dhe fleksibël Paketa e materialit Dimensioni (cm): 9,5 x 1.5 x 9.5 Pesha e paketimit: 0.04kg

Translate »