TP-link TL-WR820N

-6%

TP-link TL-WR820N

SPECIFIKAT

Marka : TP-Link

Modeli : TL-WR820N

Portet : 2 Porte LAN 10 / 100Mbps LAN
1 10 / 100Mbps Port WAN

Butonat : WPS / Butoni i rivendosur

Furnizimi me energji nga jashtë : 5VDC / 0.6A

Dimensionet : 6.1 x 4.5 x 1.4 in. (154 x 114 x 36 mm)

Antenat : 2 Antena të drejtuara  fikse 5dBi Omni

Frekuenca : 2,412 ~ 2.472GHz

13.70 12.90

SKU: 01590 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

  • Shkalla e transmetimit pa tel 300Mbps ideale për të dyja detyrat e ndjeshme të brezit dhe punën themelore
  • IPTV mbështet Proxy IGMP / Snooping, Bridge dhe Tag VLAN për të optimizuar transmetimin e IPTV
  • E pajtueshme me IPv6 (Protokolli i Internetit versioni 6)
  • Rrjeti i të ftuarve siguron qasje të veçantë për mysafirët ndërsa siguron rrjetin pritës
  • Kontrollet e prindërve menaxhojnë kur dhe si pajisjet e lidhura mund të hyjnë në internet
  • Protokollet e sigurisë mbrojnë rrjetin tuaj në shtëpi me firewalls dhe encryption wireless
Translate »