Usb Flash Adata 16Gb AC008-16G-RKD

Usb Flash Adata 16Gb AC008-16G-RKD

SPECIFIKAT

Marka : Adata

Modeli : C008

Kapaciteti : 16GB

Ngjyra : E zezë

4.45

SKU: 024840 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

Seria C008 vjen me një konektor USB të lëvizshëm.Ky dizajn pa kapak eleminon çdo rrezik humbjeje , dhe shton lehtësin e përdorimit.

Translate »