Usb Flash Adata 16Gb AUV128-16G-RBE

Usb Flash Adata 16Gb AUV128-16G-RBE

SPECIFIKAT

Marka : Adata

Modeli : UV128

Kapaciteti : 16GB

Ngjyra :  E zezë

4.90

SKU: 024839 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

Seria UV128 vjen me një konektor USB të lëvizshëm.Ky dizajn pa kapak eleminon çdo rrezik humbjeje , dhe shton lehtësin e përdorimit.

Translate »