Usb Flash Adata 16Gb AUV150-16G-RBK

Usb Flash Adata 16Gb AUV150-16G-RBK

SPECIFIKAT

Marka : Adata

Modeli : AUV150

USB : 3.1

Kapaciteti : 16GB

Ngjyra : E zezë

Dimensionet : 0.29  x 0.53  x 1.70 inç

4.90

SKU: 024962 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT 

ADATA DashDrive UV150 ofron një kombinim tërheqës të estetikës, performancës dhe përballueshmërisë, duke ju dhënë një zgjidhje ideale për të mbështetur, transferuar dhe shkëmbyer skedarët tuaj të vlefshëm, fotografi, video dhe më shumë.

Translate »