Usb Flash Adata 32Gb AC906-32G-RBK

Usb Flash Adata 32Gb AC906-32G-RBK

SPECIFIKAT

Marka : Adata

Modeli : C906

Kapaciteti : 32GB

Ngjyra : E zezë

 

4.95

SKU: 024845 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

C906 është i ri për familjen me flash drive ADATA Classic Series, duke mbajtur të njëjtën pamje klasike të paraardhësit të tij. E disponueshme në të zezë dhe të bardhë, C906  është jo vetëm një pajisje praktike e ruajtjes, por edhe një aksesor në modë që flet për personalitetin  tuaj.

Translate »