Usb Flash Adata 32Gb AUV150-32G-RBK

Usb Flash Adata 32Gb AUV150-32G-RBK

SPECIFIKAT

Marka : Adata

Modeli : UV150

Kapaciteti : 32 GB

USB : 3.2

Dimensionet : 58 x 18 x 10mm

Ngjyra : E zezë

6.30

SKU: 024863 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

Një dizajn i dobishëm i kapakut Snap-On mban kapakun e makinës të sigurt dhe të ngulitur në pjesën e pasme të pajisjes, duke parandaluar zhdukjen e kapakut, si dhe duke i dhënë një pamje të bukur.

Translate »