Usb Flash Adata 64Gb AUV150-64G-RBK

Usb Flash Adata 64Gb AUV150-64G-RBK

SPECIFIKAT

Marka : Adata

Modeli : UV150

Kapaciteti :64GB

Ngjyra : E Zezë

9.35

SKU: 024844 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

ADATA DashDrive UV150 ofron një kombinim tërheqës të estetikës dhe elegancës , duke ju dhënë një zgjidhje ideale për të ruajtur , transferuar dhe shkëmbyer skedarët tuaj të vlefshëm, fotografi, video dhe më shumë.

Translate »