Usb Flash Adata 8Gb AC008-8G-RKD

Usb Flash Adata 8Gb AC008-8G-RKD

SPECIFIKAT

Marka : Adata

Modeli : AC008

Kapaciteti : 8GB

Ngjyra : E Zezë

 

4.50

Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

Seria AC008  vjen me një konektor USB të lëvizshëm.Ky dizajn pa kapak eleminon çdo rrezik humbjeje , dhe shton lehtësin e përdorimit.

Translate »