Usb Flash Adata 8Gb AC008-8G-RWE

Usb Flash Adata 8Gb AC008-8G-RWE

SPECIFIKAT

Marka : Adata

Modeli : C008

Kapaciteti : 8GB

Ngjyra : E Bardhë

 

4.15

SKU: 024878 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

Seria C008 vjen me një konektor USB të lëvizshëm.Ky dizajn pa kapak eleminon çdo rrezik humbjeje , dhe shton lehtësin e përdorimit.

Translate »