Zmadhues Zëri DY-31

Zmadhues Zëri DY-31

SPECIFIKAT 

-Versioni Bluetooth: 3.0
– Largësia e Bluetooth: 10 – 18m
– Përparësia: 4 ohm
– S / N: më shumë se 70dB
– Frekuenca: 65Hz – 18.5KHz
– Frekuenca e FM: 87.5MHz – 108MHz – Shoferi: 52 mm
, 8W
– Shtrembërimi: më pak se 0.55 përqind
– Bateria: 2000mAh 3.7V bateri litium-jon (përfshirë)
– Koha e karikimit: 2 – 4 orë
– Koha e lojës: 4 – 6 orë

22.50

SKU: 023409 Categories: ,
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT 

Shijoni tingullin melodioz gjatë gjithë mbrëmjes me altoparlantin Bluetooth MUSKY DY31 .
Me dritën LED, duket më fantastike kur dritat ndizen në dhomë. Kurseni para duke mos blerë një sistem të lehtë sepse është në altoparlantin tuaj!
Dhe lidhja Bluetooth nënkupton që mund të jetë në përputhje me shumicën e pajisjeve Bluetooth.
Dizajni në modë dhe i nivelit të lartë, jo vetëm që është efikas , por gjithashtu mund të përdoret si një dhuratë kreat për miqtë tuaj.

Translate »